Hamilelik Anısı [ Hamile Fotoğraf Çekimleri ]

İçinde bir canlının varlığı, varoluş sürecini yaşadığın bir dönem hamilelik dönemi. Günden güne büyüyen karnınla hergün biraz daha onunla buluşmaya hazırlanıyorsun. Her şeyin değerini bir kez daha iyi anladığın bir dönemin içinde hissettiğin güzel duygular seni farklı bir duyguya sürüklüyor.

Hassas bir kişilik duygusu içini kaplıyor. Her şarkıda ağlayan, her filmde sana dokunan bir insan oluyorsun. Belki bu zamana kadar bir çok kez kendini rahat hissetmediğin için duygularını rahatça gösterememiştin. İçindeki melek büyürken sana bu hayatta biraz  daha özgür olman gerektiğini hatırlatıyor olabilir. Her şeye daha duyarlı ve ilgili oluyorsun bu hamilelik döneminde.

Bu duyguları ilk kez tadıyor da olabilirsin. Bu süreçleri her gün büyüyen karnını ileride hatırlamak istiyor olabilirsin. Bunu için hamilelik sürecini fotoğraflatmak isteyeceksin.

Hamilelik Fotoğrafçılığı artık günümüzde hamilelerin tercih ettiği bir gelenek haline dönüştü. Sende kendini evindeymiş gibi rahat hissedeceğin bir yer düşünmez misin?  Ayrıca değişik konseptlerin olduğu doğal ve organik bir ortamda fotoğraf çekileceğin bir yer olsa nasıl olur? İşte tam da böyle bir yer www.pastelbabystudio.com .

Hamilelik fotoğrafçılığıyla başlayarak sizin doğumunuzda güzel meleğinizi ilk kucağınıza aldığınız süreçle devam eden sonrasında onun büyüme fotoğraflarını flaş ışığı kullanmadan organik bir ortamda fotoğraflayan bir stüdyo.

Sizde kendinize ve çocuğunuza değerli bir hediye verin. Pastel Baby Studio’ya gelerek güzel anlarınızı ölümsüzleştirin.

Lütfen Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir